Hakkımızda | Adana Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, Banka, Ofis Nakliyat Firmaları

KURUMSAL

Anasayfa / Hakkımızda

Adana Evden Eve Taşımacılık ve Nakliyat Kaliteli hizmet, HIZLI ve GÜVENLİ!

Hakkımızda

Hakkımızda

 Şahin Taşımacılık adanada evden eve nakliyat ve taşımacılık için kurulmus olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi - şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerinir almıştır.


 Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Su an da firmamiz gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir.

 Firmamiz siz müsterilerimize kaliteli, hizli ve güvenilir hizmet verme anlayisi ile son model araç filosu ile 24 saat dilediginiz zaman en kisa sürede size hizmet vermekten kivanç duyacaktir.

 Firmamiz müsterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hizli ve güvenilir bir sekilde üslendigi görevlerini basari ile yerine getirerek, sirketimiz bu günlere gelmis ve gene ayni tempo ve dikkatle çalismalarina devam etmekte.

Neden Biz ?

Kaliteli Hizmet
Güvenli Taşıma
Deneyimli Ekip
Tam Zamanında